Figyelem, tudományos tények igazolják a plüssök létjogosultságát, és egyébként nagyon nem mindegy az sem, hogy néz ki az imádott mackó.
Miért lesz bajuk a balesetek, lövöldözések, verekedések szemtanúinak, mivel jár ez és mihez kezdhetünk vele? Elmagyarázzuk.
A világ legveszélyesebb országában ötvenszer akkora esély van rá, hogy egy baba a születése utáni egy hónapon belül meghal. És ez nem csak pénzkérdés.
Ha az apa átveszi a nevelést, az állandó jó példa nyomán ügyesen férfivá tudnak érni a fiúk. Vajon működik ez? És az anya képes elereszteni a kisfiát?
Még akkor is az anyatej a legtökéletesebb táplálék a baba számára, ha az emésztőrendszere nem tudja teljesen lebontani a tejcukrot.
Mikaela Shiffrin már 9 évesen felszaggatta a hegyoldalt. A szülei síversenyzők voltak, de nem ez magyarázza a lány rendkívüli sikereit. Hát akkor mi?
Az elképzelés jó volt, de még mindig nem tudják a gyerekek, hogy mi értelme, pláne, hogy sokszor magukra maradnak az önkéntesség élményével.
Átírják végre azt az egy számot? Nem ártana felnőttként kezelni a szülőket, és hagyni, hogy több napot igazoljanak, ha hiányzik a gyerek a suliból.
Nem feltétlenül rossz jel, ha nem tud viselkedni a kölyök, mikor újra az anyja társaságában találja magát.
A te gyerekeddel eltetetik, vagy használják az órákon? Akkor hogy lesz itt digitális átállás az oktatásban? Pedig nagyon időszerű lenne.
Egy merész teória szerint nevünk meghatározza arcberendezésünket és hajviseletünket - vagyis tényleg vannak "tipikus" Gyulák és Lilik!
A japánok évtizedek óta terápiás módszerként alkalmazzák az erdei fürdőzést. Jót tesz az idegrendszernek, nyugtat és feltölt. Csodás videó jön!
Hét okot is mondjunk, miért. És arról még nem is írtunk, milyen, amikor ötvenedszer mutatod meg neki, hogy ez egy "piros kocka".
A Szívünk rajta program gyerekzsűrije sokszor és sokszor nevetett a szereplők nevein, és nagyon tetszettek neki a rajzok, szerették a Mimbó Jimbót.
A szülőség rovatban 4. hete küzdünk a gyerekeinket támadó vírusokkal. Már úgy izgulunk, hogy Pálma szakértőt kérdezett, hogyan szedjük össze magunkat.
Legalábbis azokat, akiknek elég bonyolult ehhez a frizurája.
A KIFIR rendszer apróságokat változtatgat a jelentkezés során, viszont ha nem veszed észre, bukta a gyerek a felvételit.
Harminc év múlva a robotok fognak dolgozni az emberek helyett. Most kell átalakítani az oktatást, hogy ne legyen az emberiség az új helyzet vesztese.
Arra például mit lépnél, ha azt kérdezné, hogy "mik azok a fraktálok?" Na jó, ez elég extrém példa, de akkor is.
Legfontosabb a folyadékpótlás, de mivel? És mikor vigyem orvoshoz? A rotavírus elleni vakcinából hiány van, de nyugi, kisokosunkból minden kiderül.
Tényleg később érkeznének az első babák?
Megragadnak egy szinten és a fizetésük is befagy. Az apákat viszont szinte egyáltalán nem érinti ez.
Először érleltek teljesen éretlen tüszőből emberi petesejtet lombikban. A tudományos áttörés sok meddő nőnek segíthet később a gyermekvállalásban.
Persze nem örökre és nem minden minőségben, de egy időre biztosan, a helycserének pedig elképesztő hozadéka van. Bogi és Adorján elmesélte, milyen.
Az elhízás, a cukorbetegség és a lisztérzékenység után most egy újabb kockázati tényezőt úszhatnak meg a szoptató anyák.